Tento web Vás žádá o souhlas s používáním souborů cookie, které využívá k vylepšování poskytovaných služeb a k interním analýzám, ale nikoli pro reklamní účely. Vaši volbu bude následně možné kdykoli změnit ve spodní části stránky.

InformaceInformace

Návštěva poradny

Návštěva homeopatické poradny je možná po předchozí domluvě. Objednat se můžete telefonicky nebo e-mailem (viz. kontakt) nebo můžete využít objednávkový formulář.

Kde mi homeopatie pomůže?

Homeopatie léčí mnoho akutních stavů, jako např. nachlazení, rýmy, kašle, chřipky, angíny, horečky, opary, průjmy a zvracení, cestovní nevolnosti, alergické reakce, šok po nějaké traumatizující události, hojení ran a zlomenin a mnoho dalších.

Dále pomáhá v těhotenství, v období po porodu a představuje velmi šetrnou léčbu dětských onemocnění, např. kolik a nadýmání.

Její největší význam však spočívá v léčbě chronických onemocnění jako jsou vysoký a nízký krevní tlak, závratě, migrény, bolesti zad a hlavy, nespavost, epilepsie, deprese, menstruační a klimakterické (menopauzální) potíže, problémy s prostatou, ekzémy a vyrážky, lupénka, bradavice, padání vlasů, alergie (kupříkladu senná rýma), astma, zácpa, pálení žáhy, žlučníkové, slinivkové nebo jaterní potíže, chronický únavový syndrom, oslabená imunita atd.

Toto jsou pouze ilustrační problémy, které trápí větší část populace, ale nic to nemění na tom, že trpíte-li jinými potížemi, můžete se s využitím homeopatie vyléčit i Vy aneb již zakladatel homeopatie Samuel Hahnemann věděl, že homeopat může léčit všude tam, kde není třeba chirurg.

Změna sídla

1. listopadu 2015

Poradna přemístěna na adresu:
Sicherova 1601/14
198 00 Praha 14 Kyje


Doprava:
  • metro B: Rajská zahrada, bus 201
  • metro B: Černý most, bus 201
  • metro B: Hloubětín, bus 396
  • vlak S3: Praha-Satalice, bus 201 nebo 396
do zastávky Sicherova

kontakt

Jitka Vaníčková, P. G. Hom.

jitka@homeo-poradna.cz
+420 605 123 249

homeopatická poradna

Sicherova 1601/14
Praha 14 - Kyje
198 00